خانه / درباره ما

درباره ما

درباره گروه آموزش حرفه

 

گروه تخصصی آموزش حرفه با بیش از پانزده سال سابقه در زمینه آموزش ، راه اندازی و تعمیرات تخصصی سیستمهای گرمایش ساختمان مشغول به فعالیت است.

استراتژی گروه آموزش حرفه مبنی بر آموزش نصب ، راه اندازی و تعمیرات تخصصی پکیج دیواری و آبگرمکن و هدایت شما عزیزان به بازار کار و کسب درامد به صورت گام به گام از صفر تا صد میباشد.

گروه ما با مطالعه و برسی روشها و اصول آموزشی موجود در کشورمان بر آن شد تا شکل جدیدی از آموزش حرفه ای و در عین حال ساده و کاربردی را بر اساس تجربه به شما عزیزان ارائه نماید.

با این ویژگی که این آموزشها به صورتی طراحی شده تا در کوتاهترین زمان ممکن با پشتیبانی ، شما  را به یک حرفه ای در این رشته تبدیل نماید.

امید است که با ارائه این مباحث توانسته باشیم گامی در جهت بالا بردن استانداردهای آموزشی و رفع نیازهای شما عزیزان در این زمینه برداریم.

 انشاالله

 

یادداشت مدیر:

یادمه اولین باری که رفتم برای تعمیر پکیج، با اینکه خیلی استرس داشتم به خودم گفتم: من که همه چیز رو بلدم ، یکی دو سال هم آموزش دیدم ، مدرک فنی حرفه ای هم که دارم ، بالاخره تعمیرش میکنم.

همینکه رسیدم پای پکیج نمیدونستم از کجا باید شروع کنم. انقدر دستپاچه شده بودم  که حتی نتونستم پیچای قابشو باز کنم چه برسه که بتونم تعمیرش کنم!!!

بالاخره بازش کردم و با کلی کلنجار رفتن دیدم که ایرادشو نمیتونم پیدا کنم، با هر بهونه ای بود از خونه مشتری اومدم بیرون. خیلی ناراحتو سرخورده بودم ، با خودم میگفتم:

این کار من نیست، حیفه این همه وقت و هزینه که کردم ، ای کاش به جای اینهمه آموزش ، یک آموزشی بود که به واسطه اون میتونستم تمام قطعات، قلقهای تعمیر و عیب یابی هر برند از پکیج رو یاد بگیرم، تا اینطور پیش مشتری سرافکنده نشم.

ولی افسوس که این نوع از آموزش رو هیچ جایی نمیشه پیدا کرد. و هیچکس هم نمیاد همه تجربیات و به اصطلاح فوت کارشو یکجا در اختیار آدم بذاره. تازه اگر هم این کار رو بکنه کلی وقت و هزینه میبره.

شده بود که حتی بیشتر وقتها به علت تشخیص اشتباه به جای پول گرفتن ، ضرر هم دادم!

اگه راستشو بخواید عیب یابی دستگاه پکیج خیلی سخت و گمراه کنندست، همیشه اون چیزی که خوندیم و یاد گرفتیم نیست!

چون راه دیگه ای برام نمونده بود بالاخره خودم تونستم با تلاش فراوان و بارها آزمون و خطا ، و صرف مدت زمان زیادی ( حدود چند سال! ) این قلقها و فوت وفن رو یاد بگیرم . و خدارو شکر در نهایت به درآمد بالایی تو این شغل برسم.

حالا کل این تجربیات رو توی یک دوره آموزشی جامع به صورت چندین فیلم با پشتیبانی کامل در اختیارتون قرار میدم. تا شما دوستان بتونید خیلی راحت بدون صرف وقت و هزینه زیاد این قلقها رو یاد بگیرید و از یک تعمیرکار صفر به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل بشید.

انشاالله با روشهایی که بهتون یاد میدم از همون روز اول بتونید هر پکیجی رو با اعتماد به نفس تعمیر کنید و با درآمدی که کسب میکنید به استقلال مالی برسید.

… پس بیا شروع کنیم …

09396378282

مشاوره رایگان

علی بابایان

جهت آشنایی بیشتر با من و دریافت آموزشهای رایگان به کانال ایتا آموزش حرفه بپیوندید

لینک عضویت در بزرگترین کانال آموزشی پکیج در ایتا

کانال ایتا آموزش حرفه
کانال ایتا آموزش حرفه

 

4.5/5 ( 6 نظر )